U20: Portugália kifogott rajtunk

Lássuk hogyan alakult a mérkőzés negyedről negyedre!

Az ötödik meccsén az ötödik különböző kezdőötössel pályára lépő válogatottunk jól rajtolt a mérkőzésen, de a hamar gyűjtögetett személyikből az inkább focijáról híres ellenfelünk büntetőkből tartotta magát (4-5). A mezőnyből ismét nem céloztunk fényesen – a 40 százalékot sem értük el de a portugálok még ezt is alulmúlták, miután hét egész percet kellett várni az első mezőnykosarukra (9-9)... Ami le is blokkolt minket, hiszen a hátralévő majd négy percben nem szereztünk már pontot – amiben a 16.7 %-os büntetőzési hatékonyság is elég nagy szerepet játszott míg Portugália erőre kapott és a rendkívül pontszegény találkozón 13-9-re meglépett

Bödör nyitott egy triplával, ami megadta az alaphangot a fiúknak és a negyed derekán már ismét nálunk volt az előny (15-16).