Remek védekezéssel nyert az Albacomp

Hazai környezetben az elmúlt két mérkőzését megnyerte a Nyíregyháza, ráadásul László Róbert immár magyar állampolgárként mutatkozhatott be a nyírségi közönségnek. Mindez bizakodásra adott okot Ferenczi Tamáséknak, persze ettől függetlenül még idegenben is a 7-1-es mérleggel rendelkező Albacomp volt az esélyes.

A rendkívül sok hibát hozó első negyed után Djogo harmadik triplájával tíz pontra nőtt a Nyíregyháza előnye. Hollis ugyan közelebb hozta csapatát, de Chism újabb technikait „harcolt ki” magának Miskovicson. A 14. percben menetrendszerűen érkezett Dzunics edző időkérése (28-18). Damian Hollis kapcsolt egy, de inkább két fokozattal feljebb társainál, negyedbeli hetedik pontjával 30-25-re zárkózott a Fehérvár. Simon 2+1-e után pedig már a hazaiak kértek időt. Miután Polyák húzta vissza a vendégek irányítóját,