Napi NCAA - 2011.11.13.

Most már mondhatjuk, hogy történelmi szempontból a legfontosabb összecsapás a Duke Blue Devils és a Presbyterian Blue Hose csapatainak találkozója volt. Seth Curry és Ryan Kelly adták meg a találkozó alaphangját és nagyon úgy festett a helyzet, hogy a Duke rövid idő alatt döntésre szeretné vinni a dolgot. A vendégek azonban az első félidő feléig jól tartották magukat, bár támadójátékukról sokat elmond, hogy az Al'Lonzo Coleman Pierre Miller duón kívül nem igazán volt játékos, aki érdemben hozzá tudott volna szólni a meccshez ebben a szakaszban. 27-6-os etapot mutatott be 9 perc leforgása alatt a Duke, amivel már kezükben is volt a győzelem. A Plumlee testvérek jól játszottak, Miles 13 pont, 11 lepattanóval, Mason pedig 13 pont, 8 lepattanóval és három blokkal zárt. Tegyük hozzá bűnrossz módon büntetőztek, mivel 1-1 szabaddobást tudtak csak értékesíteni 5, illetve 6 próbálkozásból. Mivel az érdemi dolgokat már az első húsz percben lejátszották, Coach K már bátran nyúlhatott a cserékhez is a folytatásban. Fiai nem okoztak csalódást, magabiztosan hozták a második félidőt is, a végeredmény 96:55