Nagy hajrákkal nyert a PINKK és a Cegléd

A szombati napon a rangadóból hihetetlen sima meccsé váló Sopron-ZTE összecsapást követően két nagyon szoros, kiélezett mérkőzést rendeztek. A PINKK-Pécsi 424 zsinórban harmadik győzelmét szerezte, ráadásul ezúttal a jó erőkből álló DKSK-t verték új trénerük bemutatkozásakor. A fiatal Vasas sokáig kiválóan tartotta magát a Cegléd ellen, ám a vendégek végül győzni tudtak Pasaréten.

PINKK-Pécsi 424 – Work Force DKSK-Miskolc 63-60 (13-18, 26-19, 7-14, 17-9)

A vendégek a bajnokság eddig pontkirálynőjének, Ravennek a vezérletével nagyon bekezdtek, közben Fürtös is beemelt egy triplát, valamint Sanford is betalált (ki gondolta, hogy az amerikai centernek ez lesz az utolsó találata…), így a 6. percben 2-13 állt a táblán. A hazaiak innen kezdték meg a kapaszkodást, Sarok a padról érkezve adott új impulzust övéinek (10-15).