MK: Négy között a Győr

Atomerőmű KSC Szekszárd – HAT-AGRO UNI Győr 56-66 (16-16, 13-14, 8-18, 19-18)

Szekszárd, Városi Sportcsarnok, Magyar Kupa negyeddöntő, vezette: Söjtöry T., Radnóti M., Kovács N.

Két Szvitlica duplával indult a meccs, majd Bálint hármasával 8-4-re vezettek a hazaiak. A negyed derekán még mindig hátrányban volt a Győr, így Fűzy Ákos Limát és Raksányit is harcba küldte – előbbi egy támadófaulttal debütált. 14-8 után egy 8-0-s szakasszal átvette a vezetést a vendégcsapat a negyed utolsó percében.

A folytatásban a Szekszárd négy percig nem talált a gyűrűbe, a Győr viszont nem tudott igazán meglépni, Hurst kosaraival 24-19-re vezettek. A pontszegény negyedben lassan növelte előnyét a bajnok, egészen 30-21-ig ám ezt követően nyolc szekszárdi pont érkezett válaszul, így a félidőre szoros állással vonulhattak a felek (29-30).

A nagyszünet után is fej-fej mellett haladt a két csapat, aztán a már 13 egységnél járó Rasheed kosarával sikerült lélegzetvételnyi előnybe kerülnie