Lóránték a Juve Caserta ellen (élő)

ellen. A 41. Roma – Caserta  ütközetre kerül sor vasárnap kora este, összességében  21-19, ezen belül  Rómában 14-5 a Virtus javára az eddigi mérleg.

Marco Calvani a Virtus Roma szakvezetője a mérkőzés előtti sajtótájékoztatóján megfogalmazta: a Milánóban elvesztett mérkőzés utolsó negyedéből kell kiindulnia csapatának, annak a 10 percnek a hozzáállását, és teljesítményét szeretné a Caserta ellen is viszont látni fiaitól, és akkor nem marad majd el a bordó sárgák számára szinte kötelező győzelem, az a győzelem amely  egy újabb apró, de fontos lépés lehet ahhoz hogy a Roma újra ott legyen a bajnoki rájátszásban. A hazai  pályán játszó Lóránték nemcsak a hétfői milánói zárónegyedben mutatottak alapján bizakodhatnak, hanem az is a reményeiket erősíti hogy a csapatnál mindenki egészséges és harcra kész, ráadásul a sokáig sérült nigériai Dagunduro is egyre jobb fizikai állapotba kerül.

Fontos, friss és s Virtus Romaval kapcsolatos aktuális hír, hogy a pályafutása kezdete óta, 19 éve a csapat színeiben játszó kapitány Andrea Tonolli szombaton bejelentette: lemond csapatkapitány tisztségéről (12 év után)