A kupában is Bonyhádverés

A vendégek kezdték jobban a játékot (5.p.: 8-14), de ezután Marcus Neal beindította a rakétákat, s gyors egymásutánban három triplát süllyesztett el a bonyhádiak gyûrûjében (6.p.: 17-14). Mivel a második negyedben a tolnai csapat játékosai céloztak pontosabban, minimális elõnyükkel zárult az elsõ félidõ (20.p: 41-42).
A térfélcserét követõen is a vendégek kapták el jobban a fonalat (26.p.: 48-53), ám ezt nem hagyta annyiban a Bausz-Hoffmann-Beák trió, s egy 10-0-s szériával ismét a gépgyáriak jártak elõrébbe (29.p.: 58-53).
A záró etap felénél úgy tûnt, hogy a távolról remekül célzó látogatóké lesz a meccs (35.p.: 66-69), ám ezután a Beák-Neal duó lépett elõ pontfelelõssé, s egy újabb 10-0-s produkcióval (38.p.: 76-69) biztosította be a gyõzelmet.
A KKK DKG-EAST küzdelmes mérkõzésen gyõzte le B-csoport beli riválisát, s jutott be a Hepp Kupa legjobb nyolc csapata közé.

Kanizsa KK DKG-EAST - B-Beton Bonyhádi KSE 79 - 75 (21-17, 20-25, 18-18, 20-15)
Nagykanizsa, 200 nézõ. Vezette: Horváth A., Németh A.

Kanizsa KK DKG-EAST: Bausz 6, Neal 21/12, Beák 21/3, Hoffmann 15, Zsámár 6.
Csere: Bus 5/3, Czigler 2, Balogh 3/3, Stárics.
Edzõ: Kovács Nándor
Jók: Beák, Neal, Hoffmann.

Kovács Nándor: Ismét egy erõs ellenfelet gyõztünk le. Bár játékunk ezúttal nagyon hullámzó volt, a végén jól küzdöttünk, így sikerült továbbjutnunk.