Hibátlan Brooklyn, nyeretlen Lakers

Indianapolisban találkozott egymással a Hawks és a Pacers. A vendégek ugyan elvesztették egyik legnagyobb ászukat a nyáron (Joe Johnson), de eddigi játékukon ez annyira nem mutatkozott meg, ma sem kezdtek megilletődötten, és egészen a második negyed legvégéig vezettek is, többször is tetszetős játékkal (ezt az Atlantával kapcsolatban évek óta nem lehetett leírni). A félidő előtt egy George tripla viszont fordítást eredményezett, és innentől kezdve a hazaiak uralták a játékot. Nem tudtak nagyon elszakadni ellenfelüktől, de végig náluk volt az előny. A lefújás előtt még a vendégek kapaszkodtak, de Roy Hibbert duplája a végét jelentette számukra. A Pacers azt is túlélte, hogy a labdaeladási arány 18-9 volt a javukra (de