Hangáék kikaptak a Badalona ellen

Az egykoron szebb napokat is megért Badalona otthonába látogatott a Hanga Ádámot is felvonultató Manresa, mégpedig egyértelműen azzal a céllal, hogy ötven százalékosra tornázzák fel a mérlegüket. Nem is kezdték rosszul a találkozót, igyekeztek dominálni a játékot, de a Badalona nem adta egyszerűen a bőrét. Remek mérkőzés volt, amelynek első negyedében végig fej-fej mellett haladtak a felek, a 3-4 pontos előny már tekintélyesnek számított. A végén egy triplával megugrott a hazai csapat, azonban a jól dobott büntetőinek köszönhetően egyenlített a Manresa, így 22-22-vel zárult az első negyed.

A harmadik negyed azonban nem a legjobban kezdődött számukra, sőt. A Badalona okos játékkal előbb utolérte, majd szépen le is hagyta őket.