Elrontotta a végét az U20-as válogatott

Rosszul kezdődött a találkozó Völgyi Péter fiai számára, 14 másodperc után máris Svájc volt előnyben. Ezután azonban Mészáros triplájával és a nagyon aktívan kezdő Polyák jó játékával sikerült hamar fordítanunk még a negyed elején (6-2). Mladjan és Bozovic húzták a svájciak szekerét ekkor, egymást kiszolgálva szállították a pontokat, majd a két támadó hiba miatt a padra kényszerülő Gruda kiválását követően az ellenfél egyik legjobbjának tartott Savoy is életjelet adott magáról, máris oda lett az előnyünk (6-8). Völgyi mester időkéréssel próbált rendet rakni a fejekben, de a pályán továbbra is fejetlenség uralkodott, a dobásaink rendre lecsorogtak a gyűrűről, és ami ennél is nagyobb probléma, hogy a büntetőkkel komoly hadilábon álltunk, 3/8-nál jártunk ekkor. Bozovic és Savoy pedig nem kegyelmeztek, hosszú gólcsend után előbbi egy duplával, utóbbi egy triplával terhelte meg a gyűrűnket, de a csereként érkező Jakab révén nekünk is sikerült pontot tennünk a majd hat perces gól nélküli periódusunk végre (8-13), kár, hogy a bónuszként megítélt büntető ezúttal is