ACB Liga - 29. forduló

Hangáék újabb bravúrt vittek véghez az ACB Liga legutóbbi fordulójában, a Caja Laboral legyőzésével továbbra is életben tartják a Manresa rájátszásról szőtt álmát. Lóránt Petiék már kevésbé voltak szerencsésebbek, a Lagun Aro a címvédő otthonában szenvedett vereséget. Nem sok jóra számíthattak az idegenben pályára lépő csapatok, csupán a szombaton még Európa-Kupa döntőt játszó Valencia tudott győzni a Fuenlabrada vendégeként.

Assignia Manresa Caja Laboral 72-70

A folytatásban úgy festett tudja tartani előnyét a Manresa, de a 15. percben Oleson hármasával átvette a vezetést a Caja Laboral (25-27), érkezett is a hazai időkérés. Kiválóan védekeztek ekkor Dusko Ivanovic tanítványai. A 18. percben éppen Hanga volt az, aki egy szép kosárral szakította meg csapata rossz sorozatát. Az öröm azonban nem tartott túl